Üdvözöljük a

Sikeresen szerepeltek a hajdú-bihari fiatalok a Szakma Sztár Fesztiválon: hét tanuló is felállhatott a dobogóra!

honlapján!

-

Sikeresen szerepeltek a hajdú-bihari fiatalok a Szakma Sztár Fesztiválon: hét tanuló is felállhatott a dobogóra!

Szerző: Czirbik Milán | 2018. április 25.

Idén is megrendezték április 23 és április 25 között Budapesten az immár XI. Szakma Sztár Fesztivált, ahol összesen 14 Hajdú-Bihar megyei fiatal, 10 szakmában indult az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) és a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) döntőjében, ahol nagyszerű teljesítménnyel 7-en is érmes helyezéssel zártak: egy versenyző első helyezést ért el, négyen másodikak és ketten harmadikak lettek a három napos nagyszabású szakmai megmérettetésen.

A XI. Szakma Sztár Fesztivál záró ünnepsége - Színpadon a versenyzők

 

 

 

A XI. Szakma Sztár Fesztivál hajdú-bihari versenyzőinek helyezései

 

OSZTV Informatika

 

Szakképesítés Helyezés  Versenyző Iskola Oktató
Informatikai rendszerüzemeltető 1. Baranyai Richárd DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Nagy Viktor
Informatikai rendszerüzemeltető 2. Barcza Péter Bendegúz DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Papp Lajos
Informatikai rendszerüzemeltető 4. Toma Armand Tibor DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Fekete Balázs
Informatikai rendszerüzemeltető 5. Szabó Péter DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Papp Lajos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSZTV

 

Szakképesítés Helyezés  Versenyző Iskola Oktató
Gépgyártástechnológiai technikus 3. Radócz Kristóf János DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnázium Szabó Béla Győző
Vegyész technikus 3. Gombás Ferenc DSZC Vegyipari Szakgimnázium Molnár Géza

 

 

 

 

 

 

 

 

 SZKTV

 

Szakképesítés Helyezés  Versenyző Iskola Oktató
Épület- és szerkezetlakatos 2. Hajdu Szabolcs DSZC Baross Gábor Középiskola és Kollégium Kolozsvári István
Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő 2. Tamás Ádám Bence DSZC Povolny Ferenc Szakgimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Kovács Zoltán
Villanyszerelő 2. Csajkos Bence DSZC Beregszászi Pál Szakgimnázium és Szakközépiskola Homonna László
Villanyszerelő 7. Papp Imre DSZC Beregszászi Pál Szakgimnázium és Szakközépiskola Homonna László
Ács 4. Jancsó Balázs DSZC Povolny Ferenc Szakgimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Szilágyi Sándor
Szakács 4. Domoszlai Bence DSZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola Tóth Lajos
Épületgépész technikus 4. Kelemen Gábor DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnázium Sándor Zoltán
Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő 4. Szilágyi Richárd DSZC Povolny Ferenc Szakgimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Bakó Péter