Üdvözöljük a

15 hajdú-bihari tanuló bizonyíthat az SZKTV és OSZTV versenyek döntőjében

honlapján!

-

15 hajdú-bihari tanuló bizonyíthat az SZKTV és OSZTV versenyek döntőjében

Szerző: Czirbik Milán | 2019. február 27.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával közösen 65 szakmában hirdette meg az iskolai rendszerű nappali oktatásban részt vevő végzős tanulók számára a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt és az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt. Az írásbeli elődöntőkön megyénkben 35 szakképesítésben 21 iskolából 400-an vettek részt, akik közül 11 szakmában, 15-en jutottak tovább a döntőbe.

A 12. alkalommal megrendezésre kerülő döntőt a Szakma Sztár Fesztivál keretein belül 2019. március 12-14 között bonyolítják le Budapesten, a HUNGEXPO Vásárközpontban.

 

Versenyzőinknek további sikereket kívánunk!

 

 

Döntőbe jutott versenyzők 2019.

Ssz.

 

Versenyző neve

 

Szakképesítés neve

 

Elméleti oktatást végző (tag)iskola

 

1. Bata László Asztalos Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
2. Bundi Sándor Vendel Asztalos Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája
3. Kiss Míra Barbara Bőrdíszműves Debreceni SZC Könnyűipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája
4. Kányási Sándor Martin Épület- és szerkezetlakatos Berettyóújfalui SZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
5. Kerti Balázs Épületgépész technikus Debreceni SZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma
6. Horváth Zoltán Festő, mázoló, tapétázó Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája
7. Csajkos Norbert Péter Gépgyártástechnológiai technikus Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
8. Huszti Csaba Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája
9. Dankai Ádám Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
10. Hegedűs Péter Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
11. Kálucz Miklós Informatikai rendszerüzemeltető Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
12. Kocsis Krisztián Pincér Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
13. Molnár Dániel Vegyész technikus Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
14. Csala Tamás Károly Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
15. Kiss Levente László Villanyszerelő Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája