Kamarai küldöttek

Gazdasági szolgáltató tagozat küldöttei:

Barabás Zoltán, FANNY-LINE Kft.

Béres Ágnes, ECO-HELP’95 Bt.

Bondár Sándor, Herpály-Team Kft.

Jánosi Imre, Ingatlan Büro Kft.

Kerekes Imre, Elektro-Kerekes Bt.

Marosi György Csongor, Gemján Bt.

Mészáros János, Mészáros Ipker Bt.

Mészáros Sándor, egyéni vállalkozó

Oláh Imréné, IMICA Termál Panzió Kft.

Pálvölgyi Lajos, Hotel Korona Kft.

Posta Ferencné, Zajgató Audit Kft.

Simon Péter, SIMONINFO Kft.

Török István Csaba, HAJDING Kft.

Zolnainé Szabó Ibolya, Z SZI-PLUSZ Kft.

Kereskedelmi tagozat küldöttei:

Bacsa Sándor, Beks Kft.

Bakó Sándor, Fa-Fém Autójavító Kft

Deák Lajos, egyéni vállalkozó

Fülöp Zsolt, DELOG Kft.

Kathiné Juhász Ildikó, Vertex 92′ Kft.

Koncz Sándor, Koncz Művészeti Kft.

László Miklós, Adix Trade Kft.

Máté Sándor, Máté & Nagy Bt.

Pál-Kovács Dezső, egyéni vállalkozó

Pók Antal Kft., Family Invest Kft.

Soltész József, SOFÉM Kft.

Szabó Imre, KER-TRANS Kft.

Dr. Szilágyi Imre, Hajdú-Coop Zrt.

Tardi Sándorné, egyéni vállalkozó

Török István, Uniholz Kft.

Vámos Ferenc Pálné, egyéni vállalkozó

Vaszkó László, V-TRADE Kft.

Nagyvállalkozói tagozat küldöttei:

Dr. Ábrahám László, NI Hungary Kft.

Barkó József, OTP Bank Nyrt.

Becker Norbert, PIREHAB Rehabilitációs Foglalkoztató Nonprofit Kft.

Becker György, PIREMON Nonprofit Kft.

Béke Lászlóné, Polgári Bank Zrt.

Czeglédi Gyula, Hungarospa Hajdúszoboszlói Zrt.

Erdei Edit, Cívis Ház Zrt.

Fazekas Lajos, Debreceni Gyógyfürdő Kft.

Gálos Zoltán, Richter Gedeon Nyrt.

Győrfy Sándor, EPACK Kft.

György Géza, Alföldi Nyomda Zrt.

György Zoltán, DH-Szervíz Kft.

Dr. Mészáros József, Debreceni Vagyonkezelő Zrt.

Miklóssy Ferenc, KEVIÉP Kft.

Nagy Antal, DISPOMEDICOR Zrt.

Nagy Attila József, DKV Zrt.

Nagy Péter, MEDICOR Kéziműszer Zrt.

Novotni Lajos, Hajdúsági Iparművek Zrt.

Orosz János, Partium`70 Zrt.

Szabó Péter, FAG Magyarország Kft.

Szombati Sándorné, Budapest Bank Zrt.

Tóthné Radácsi Anikó Mónika, TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Varjas Gergely, MKB Bank Zrt.

Veress Csaba, Debreceni Hőszolgáltató Zrt.

Ipari tagozat küldöttei:

Báthory Sándor, Báthory-Ép Kft.

Jádi Norbert, Gombos és Tóth Kft.

Kabai Hajnalka, egyéni vállalkozó

Kállai Miklós, Világos 81. Kft.

Dr. Karancsi Jánosné, PharmaPrint Kft.

Keserű Imre, F.M.F. Kft.

Kiss Antal János, Dorogi Magánsütöde Kft.

Kranyik László, TUBUS Kft.

Luczayné Nagy Csilla, Dész-Ker Zrt.

id. Nagy Antal János, NAGÉV Kft.

Pavluska Péter, NÁDÉP Kft.

Rácz Gábor, LÉBIKÉ Bt.

Szűcs Gábor Mihály, egyéni vállalkozó

Szűcs Gyula, HUNÉP Universal Zrt.

T. Tóth Tibor, Hungaroferro Kft.

Tóth István, Szoboszló Mode 95 Kft.

Tóth Istvánné, DÉSZ-KER Zrt.

Vancsa Mária, Rollexco Zrt.

Kézműves tagozat küldöttei:

Hauck Mátyás István, egyéni vállalkozó

Kacsora Mónika Piroska, egyéni vállalkozó

Mátis János, egyéni vállalkozó

Nagy Attila, egyéni vállalkozó

Németi Enikő, PALMED Bt.

Orosz Györgyné, egyéni vállalkozó

Radics László, egyéni vállalkozó

Szoboszlai László Csaba, egyéni vállalkozó

Török László, Török és Társai Kft.

MKIK kamarai küldöttek:

Miklóssy Ferenc, HBKIK elnök

Dr. Ábrahám László, HBKIK elnökségi tag, Nagyvállalkozói tagozat

Béke Lászlóné, HBKIK elnökségi tag, Nagyvállalkozói tagozat

Máté Sándor, HBKIK elnökségi tag, Kereskedelmi tagozat

Orosz János, HBKIK elnökségi tag, Nagyvállalkozói tagozat

Radics László, HBKIK Kézműves tagozati alelnök

Tóth Istvánné, HBKIK Ipari tagozati alelnök

Török István, HBKIK általános alelnök

X