Kamarai küldöttek 2020-2024

Gazdasági szolgáltató tagozat küldöttei:

Béres Ágnes, ECO-HELP 95 Szolgáltató Bt.

Biás István, egyéni vállalkozó

Bondár Sándor, Herpály-Team Építőipari és Szolgáltató Kft.

Kerekes Imre, Elektro Kerekes Bt.

Kovácsné Bakó Katalin, KO-BA-KA Adóiroda Kft.

Mészáros János, Mészáros IPKER Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.

Mészáros Sándor, egyéni vállalkozó

Nagy Zsigmondné, egyéni vállalkozó

Oláh Imre Gáborné, IMICA Termál Panzió Kft.

Pálvölgyi Lajos, AVE GUEST Kft.

Pósa Gábor, egyéni vállalkozó

Póser Zoltán, EDC Debrecen Nonprofit Kft.

Rácz Imre, egyéni vállalkozó

T. Tóth Tibor, Hungaroferro Kft.

Kereskedelmi tagozat küldöttei:

Bacsa Sándor, Beks Kft.

Bakó Sándor, Fa-Fém Autójavító, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Bódor Edit, Főnix Rendezvényszervező Közhasznú Nonprofit Kft.

Erdős Gábor, HAJDÚ-COOP Zrt.

Hegedűs Elek, egyéni vállalkozó

Juhász László, ADIX-TRADE Kft.

Kathiné Juhász Ildikó, VERTEX 92′ Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Kujbus Beáta, Kujbusvill Villamossági Kereskedőház Kft.

László Gabriella, Corvinus Invest Kft.

Máté Sándor, MÁTÉ & NAGY Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.

Orosz János, egyéni vállalkozó

Pál-Kovács Dezső, egyéni vállalkozó

Pók Antal, Family Invest Kft.

Soltész József, SOFÉM Kft.

Szabó Imre, KER-TRANS Kft.

Török István, UNIHOLZ Kft.

Vaszkó Gábor, V-TRADE KIÁLLÍTÁSOK Kft.

Nagyvállalkozói tagozat küldöttei:

Arday Balázs, Debreceni Hőszolgáltató Zrt.

Bánhidi Viktor, Tungsram Operations Kft.

Barkó József, OTP Bank Nyrt.

Becker György, PIREMON Nonprofit Kft.

Becker Norbert, PIREHAB Nonprofit Kft.

Béke Lászlóné, Polgári Bank Zrt.

Dedéné Novotni Anna, Hajdu Hajdúsági Ipari Zrt.

Dely Zoltán, Budapest Bank Zrt.

Erdei Edit, Cívis Ház Zrt.

Fazekas Lajos, Debreceni Gyógyfürdő Kft.

Fülöp Zsolt Károly, TRANS-SPED Kft.

Győrfi Sándor, TAMA-Hungary Kft.

György Géza, Alföldi Nyomda Zrt.

György Zoltán Kálmán, DH-Szervíz Kft.

Hosszú Róbert, NI Hungary Kft.

Kircsi Lajos, Hungarospa Hajdúszoboszlói Zrt.

Kocsik-Marossy Virág, Debreceni Vagyonkezelő Zrt.

Miklóssy Ferenc, KEVIÉP Kft.

Mile Attila Zoltán, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Nyrt.

Nagy Attila József, DKV Zrt.

Orosz János, Partium`70 Zrt.

Szabó Nándor, GLOBUS Konzeripari Zrt.

Szabó Péter, FAG Magyarország Kft.

Szendrei Levente dr., Kéri Pharma Hungary Kft.

Varjas Gergely, MKB Bank Nyrt.

Ipari tagozat küldöttei:

Daróczi Lajos, Y-Food Kft.

Erdős Árpád, egyéni vállalkozó

Jádi Norbert, Gombos és Tóth Kft.

Kabai Hajnalka, egyéni vállalkozó

Kállai Miklós, Világos 81 Kft.

Kiss Antal János, ALAP-OK-2004 Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Kovács Tamás, Konzol-2000 Kft.

Kranyik László, Tubus Gyártó és Kereskedelmi Kft.

Kujbus Tamás Zoltán, Tandi Design Kft.

Oláh György, GOODWILL-TRADE Kft.

Rácz Gábor, LÉBIKÉ Bt.

Szabó Tamás, AKM METAL Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Tóth István, Szoboszló Mode 95 Kft.

Tóth László, Kőröstej Kft.

Tóth Tamás Bence, F.M.F. Fém-és Műanyagfeldolgozó Kft.

Tóthné Egri Erzsébet, “ARANY ÖLTÉS” Ruhaipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Vancsa Mária, Rollexco Zrt.

Virág Tibor, VIR-SZI Kft.

Kézműves tagozat küldöttei:

Balogh István, egyéni vállalkozó

Deák Lajos, egyéni vállalkozó

Elek János, egyéni vállalkozó

Gara Gyula, egyéni vállalkozó

Mátis János, egyéni vállalkozó

Nagy Attila, egyéni vállalkozó

Orosz Györgyné, egyéni vállalkozó

Radics László, egyéni vállalkozó

Szoboszlai László Csaba, egyéni vállalkozó

X